SMS Register Login (1.0.1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Register
te: నమోదు చెయ్యు

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Login
te: ప్రవేశించుము

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Create new account
te: కొత్త ఖాతా సృష్టించు
