SMS Register Login (1.0.1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Login
th: เข้าสู่ระบบ

en: Email
th: อีเมล

en: Phone
th: โทรศัพท์

en: Phone Number
th: หมายเลขโทรศัพท์

en: Create new account
th: สร้างบัญชีผู้ใช้ใหม่
