SMS Register Login (1.0.1) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Register
uk: Реєстрація

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Login
uk: Вхід

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Phone
uk: Телефон

en: Phone Number
uk: Номер телефону

en: Create new account
uk: Реєстрація

en: The verification code can't be null.
uk: Код верифікації не може бути нульовим.

en: %phone is an invalid phone number.
uk: %phone - недійсний номер телефону.

en: The email has been registered by an active user.
uk: Ця електронна адреса зареєстрована активним користувачем.

en: The username has been used.
uk: Ім'я користувача було використано.
