SMS Register Login (1.0.1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Register
vi: Đăng ký

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Login
vi: Đăng nhập

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Phone
vi: Điện thoại

en: Phone Number
vi: Số điện thoại

en: Create new account
vi: Tạo tài khoản mới
