SMS Register Login (1.0.1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Register
ca: Registra

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Login
ca: Entrada

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Phone
ca: Telèfon

en: Phone Number
ca: Telèfon

en: Create new account
ca: Crea un compte nou
