SMS Register Login (1.0.1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Register
da: Opret konto

en: Username
da: Brugernavn

en: Email
da: E-mail

en: Phone
da: Telefon

en: Phone Number
da: Telefonnummer

en: Create new account
da: Opret konto
