SMS Register Login (1.0.1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Register
el: Εγγραφή

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Login
el: Είσοδος

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Create new account
el: Δημιουργία νέου λογαριασμού
