SMS Register Login (1.0.1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Register
fi: Rekisteröidy

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Login
fi: Kirjaudu

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Phone
fi: Puhelin

en: Phone Number
fi: Puhelinnumero

en: Create new account
fi: Luo uusi käyttäjätili
