SMS Register Login (1.0.1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Register
fr: S'inscrire

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Login
fr: Identifiant

en: Email
fr: Courriel

en: Phone
fr: Téléphone

en: Phone Number
fr: Numéro de téléphone

en: Create new account
fr: Créer un nouveau compte
