SMS Register Login (1.0.1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Register
hr: Registriraj se

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Login
hr: Prijava

en: Email
hr: E-pošta

en: Phone
hr: Telefon

en: Create new account
hr: Stvori novi račun
