SMS Register Login (1.0.1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Register
ja: 登録

en: Username
ja: ユーザー名

en: Login
ja: ログイン

en: Email
ja: メール

en: Phone
ja: 電話番号

en: Create new account
ja: アカウントの作成
