SMS Register Login (1.0.1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Register
kn: ರಿಜಿಸ್ಟರ್(ನೋಂದಾಯಿಸು)

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Login
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Phone
kn: ದೂರವಾಣಿ

en: Phone Number
kn: ದೂರವಾಣಿ ಸಂಖ್ಯೆ

en: Create new account
kn: ಹೊಸ ಖಾತೆ ತೆರೆಯಿರಿ
