SMS Register Login (1.0.1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Register
lt: Registruotis

en: Username
lt: Nario vardas

en: Login
lt: Prisijungti

en: Email
lt: El. paštas

en: Phone
lt: Telefonas

en: Create new account
lt: Registracija
