SMS Register Login (1.0.1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Register
mr: नोंदणी

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Email
mr: ईमेल

en: Phone
mr: दूरध्वनी

en: Create new account
mr: नवीन खाते बनवा
