SMS Register Login (1.0.1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Register
ru: Регистрация

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Login
ru: Логин

en: Phone
ru: Телефон

en: Phone Number
ru: Номер телефона

en: Create new account
ru: Регистрация

en: Verification code is expired.
ru: Срок действия проверочного кода истек

en: Invalid verification code.
ru: Неверный проверочный код
