SMS Register Login (1.0.1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Register
sk: Registrovať

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Email
sk: E-mail

en: Phone
sk: Telefón

en: Create new account
sk: Vytvoriť nový účet
