SMS Register Login (1.0.1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Register
sv: Registrera

en: Username
sv: Användarnamn

en: Login
sv: Logga in

en: Email
sv: E-post

en: Phone
sv: Telefon

en: Create new account
sv: Skapa nytt konto
