SMS Register Login (1.0.1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Register
tr: Kaydol

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Login
tr: Giriş

en: Email
tr: E-posta

en: Phone
tr: Telefon

en: Phone Number
tr: Telefon

en: Create new account
tr: Yeni hesap oluştur
