SMS Register Login (1.0.1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Register
ug: تىزىملىتىش

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Login
ug: كىرىش

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Create new account
ug: ئەزالىققا تىزىملىنىش
