Rule-based SMS Router (8.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Delete
af: Vee uit

en: Description
af: Beskrywing

en: Enable
af: Aktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Number
af: Getal

en: Country
af: Land

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: Add rule
af: Voeg reël by

en: Delete rule
af: Skap reël

en: Rule type
af: Reëltipe
