Rule-based SMS Router (8.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (24 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Delete
hu: Törlés

en: Description
hu: Leírás

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Number
hu: Szám

en: Country
hu: Ország

en: Weight
hu: Súly

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: Sender
hu: Feladó

en: Add rule
hu: Szabály hozzáadása

en: Delete rule
hu: Szabály törlése

en: Rules
hu: Szabályok

en: Negate
hu: Negálás

en: is
hu: &nbsp;

en: is less than
hu: kisebb mint

en: Rule type
hu: Szabály típus

en: Send time
hu: Küldési idő

en: Rule name
hu: Szabály neve

en: Gateway
hu: Átjáró

en: Fallback gateway
hu: Tartalék átjáró
