Rule-based SMS Router (8.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: Delete
ja: 削除

en: Description
ja: 説明

en: Enable
ja: 有効

en: Enabled
ja: 有効

en: Number
ja: 数値

en: Country
ja: 国

en: Weight
ja: ウェイト

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: Label
ja: ラベル

en: Save
ja: 保存

en: Sender
ja: 送信者

en: Add rule
ja: ルールの追加

en: Delete rule
ja: ルールの削除

en: Rules
ja: ルール

en: Negate
ja: 否定

en: is
ja: が

en: is less than
ja: 以下より小さい

en: Rule type
ja: ルールタイプ

en: Rule name
ja: ルール名
