Rule-based SMS Router (8.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Delete
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Enable
kk: Қосылған

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Number
kk: Саны

en: Weight
kk: Салмағы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Add rule
kk: Заңды құру

en: Delete rule
kk: Заңды жою

en: is
kk: ол

en: Rule type
kk: Заңның түрі
