Rule-based SMS Router (8.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Enable
mr: समर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Number
mr: अंक

en: Country
mr: देश

en: Weight
mr: मुल्य

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Sender
mr: पाठवणारा

en: All conditions must be true
mr: सर्व अटी बरोबर असल्याच पाहिजेत

en: Negate
mr: रद्द
