Rule-based SMS Router (8.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Delete
fa: حذف

en: Description
fa: شرح

en: Enable
fa: فعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Number
fa: عدد

en: Country
fa: کشور

en: Weight
fa: وزن

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: Negate
fa: نقیض
