Rule-based SMS Router (8.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Delete
bg: Изтриване

en: Description
bg: Описание

en: Enable
bg: Активирай

en: Enabled
bg: Активиран

en: Number
bg: Число

en: Country
bg: Страна

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Add rule
bg: Добавяне на правило

en: Delete rule
bg: Изтриване на правило

en: is
bg: е

en: is less than
bg: е по-малко от

en: Rule type
bg: Тип правило
