Rule-based SMS Router (8.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Number
hy: Թիվ

en: Country
hy: Երկիր

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Delete rule
hy: Ձնջել կանոնը

en: Negate
hy: Ժխտել
