Rule-based SMS Router (8.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Delete
jv: Busak

en: Description
jv: Katrangan

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Enabled
jv: Urip

en: Number
jv: Angka

en: Country
jv: Negara

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen
