Rule-based SMS Router (8.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enable
lt: Įjungti

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Number
lt: Skaičius

en: Country
lt: Šalis

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Sender
lt: Siuntėjas

en: Add rule
lt: Pridėti taisyklę

en: Delete rule
lt: Pašalinti taisyklę

en: Rules
lt: Taisyklės

en: Negate
lt: Paneigti

en: is
lt: yra

en: is less than
lt: yra mažiau

en: Rule type
lt: Taisyklės tipas
