Rule-based SMS Router (8.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Enable
sk: Povoliť

en: Enabled
sk: Povolené

en: Number
sk: Číslo

en: Country
sk: Krajina

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Sender
sk: Odosielateľ

en: Add rule
sk: Pridať pravidlo

en: Delete rule
sk: Odstrániť pravidlo

en: Rules
sk: Pravidlá

en: Negate
sk: Negácia

en: is
sk: je

en: is less than
sk: je menšie ako

en: Rule type
sk: Typ pravidla
