Rule-based SMS Router (8.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (22 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Delete
sv: Radera

en: Description
sv: Beskrivning

en: Enable
sv: Aktivera

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Number
sv: Tal

en: Country
sv: Land

en: Weight
sv: Vikt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: Sender
sv: Avsändare

en: Add rule
sv: Lägg till regel

en: Delete rule
sv: Radera rollen

en: Rules
sv: Regler

en: Negate
sv: Negera

en: is
sv: är

en: SMS Framework
sv: SMS Ramverk

en: is less than
sv: är mindre än

en: Rule type
sv: Regeltyp

en: Rule name
sv: Namn på regel
