WEBSMS (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Message
hr: Poruka

en: Password
hr: Lozinka

en: Send
hr: Pošalji

en: Send message
hr: Pošalji poruku
