WEBSMS (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Username
is: Notendanafn

en: Message
is: Skilaboð

en: Password
is: Lykilorð

en: Message text
is: Skilaboðatexti

en: Send
is: Senda

en: Send message
is: Senda skilaboð
