WEBSMS (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Username
sv: Användarnamn

en: Message
sv: Meddelande

en: Password
sv: Lösenord

en: Message text
sv: Meddelandetext

en: Send
sv: Skicka

en: Send message
sv: Skicka meddelande

en: Telephone number
sv: Telefonnummer
