WEBSMS (8.x-1.0) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Username
de: Benutzername

en: Message
de: Benachrichtigung

en: Password
de: Passwort

en: Message text
de: Text der Nachricht

en: Send
de: Senden

en: Send message
de: Nachricht senden

en: Telephone number
de: Telefonnummer
