WEBSMS (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Username
ja: ユーザー名

en: Message
ja: メッセージ

en: Password
ja: パスワード

en: Message text
ja: メッセージテキスト

en: Send
ja: 送信

en: Send message
ja: メッセージを送信

en: Telephone number
ja: 電話番号
