SMSAPI (1.0.0) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Description
eu: Azalpena

en: Message
eu: Mezua

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: Sender
eu: Bidaltzailea

en: Recipient
eu: Hartzailea

en: Tokens
eu: Aldagaiak

en: Message:
eu: Mezua:

en: points
eu: puntuak

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Email:
eu: Eposta:
