SMSAPI (1.0.0) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Description
tr: Açıklama

en: Message
tr: İleti

en: Label
tr: Etiket

en: Sender
tr: Gönderen

en: Recipient
tr: Alıcı

en: Tokens
tr: tokens

en: Message:
tr: İleti:

en: Templates
tr: Şablonlar

en: Machine name
tr: Makine adı

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: Username:
tr: Kullanıcı Adı:

en: Email:
tr: E-posta:

en: The recipient of the message.
tr: Bu iletinin alıcıları.
