SMSAPI (1.2.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Description
jv: Katrangan

en: Message
jv: Pesen

en: Label
jv: Judul

en: Recipient
jv: Penerima

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: - Select -
jv: - Pilih -
