SMSAPI (1.2.1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Message
am: መልእክት

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: Recipient
am: ተቀባይ
