SMSAPI (1.2.1) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Recipient
bo: ལེན་མཁན

en: Tokens
bo: མཚོན་གྲངས

en: Message:
bo: འཕྲིན་ཡིག

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Email:
bo: གློག་ཡིག
