SMSAPI (1.2.1) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Description
it: Descrizione

en: Message
it: Messaggio

en: Label
it: Etichetta

en: Sender
it: Mittente

en: Recipient
it: Destinatario

en: Tokens
it: Token

en: Message:
it: Messaggio:

en: Templates
it: Template

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: - Select -
it: - Scegliere -

en: Username:
it: Nome utente:

en: Email:
it: E-mail:
