SMSAPI (1.2.1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Message
my: သတင်း

en: Label
my: အညွန်း

en: Recipient
my: လက်ခံရရှိသူ

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -

en: Email:
my: အီးမေးလ် -
