SMSAPI (1.2.1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Description
ne: विवरण

en: Message
ne: सन्देश

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय

en: Recipient
ne: प्रापक

en: Message:
ne: संदेश

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
