SMSAPI (1.2.1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Description
nn: Beskriving

en: Message
nn: Melding

en: Label
nn: Etikett

en: Message:
nn: Melding:

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
