SMSAPI (1.2.1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Description
sl: Opis

en: Message
sl: Sporočilo

en: Label
sl: Oznaka

en: Message:
sl: Sporočilo:

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: Email:
sl: E-naslov:
