SMSAPI (1.2.1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Description
ug: بايانى

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Label
ug: بەلگە

en: Recipient
ug: قوبۇل قىلغۇچى

en: Username:
ug: ئىشلەتكۈچى نامى:
