SMSAPI (1.3.0) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: Message
da: Meddelelse

en: Label
da: Etiket

en: Sender
da: Afsender

en: Recipient
da: Modtager

en: Tokens
da: Symboler

en: Message:
da: Besked:

en: Account type
da: Kontotype

en: Templates
da: Skabeloner

en: points
da: point

en: Machine name
da: Internt navn

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Username:
da: Brugernavn:

en: Email:
da: E-mail:
