SMSAPI (1.3.0) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Description
fa: توضیحات

en: Message
fa: پیام

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: شناسه

en: Sender
fa: فرستنده

en: Recipient
fa: گیرنده

en: Tokens
fa: توکن‌ها

en: Message:
fa: پیام:

en: Templates
fa: قالب‌ها

en: points
fa: امتیازها

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: Username:
fa: نام کاربری:

en: Email:
fa: پست الکترونیک:

en: The recipient of the message.
fa: گیرنده پیغام.
