SMSAPI (1.3.0) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Description
hi: उल्लेख

en: Message
hi: संदेश

en: Label
hi: लेबल

en: ID
hi: आईडी

en: Sender
hi: प्रेषक

en: Recipient
hi: प्राप्तकर्ता

en: Message:
hi: संदेश

en: Machine name
hi: मशीन नाम

en: - Select -
hi: - चुनें -

en: Email:
hi: ईमेल / ई -पता :
